Onze teams voor het komende seizoen 2019-2020

Klik hier voor de trainingsuren van onze verschillende teams

DAMES 1 (2e Divisie)

  • Cara JUWET (OPP)
  • Ellen VANDEVELDE (RH/OPP) 
  • Kato DEPROOST (SV)
  • Camille LIPPENS (SV) 
  • Femke HENDRICKX (RH/OPP)
  • Ella DESMET (RH/LIB) 
  • Lore SIMONS (MB/RH) 
  • Hanna DE WITTE (RH) 
  • Loene WAELKENS (RH) 
  • Evelien LIEVENS (MB) 
  • Lisa JUWET (MB) 
  • Julie CLAEYS (RH) 
  • Evelien ROOSENS (ALL)

Trainer: Nyk VERHERTBRUGGEN

DAMES 2  (1e Provinciale)

  • Yenka NEETENS (MB/OP)
  • Yinthe VANDENHEULEN (MB) 
  • Luna VAN ROSSOM (MB/RH)
  • Elea ROBERTO (RH/OP) 
  • Eline PASTELEURS (MB) 
  • Yora VAN ROSSOM (SV) 
  • Britt VAN DE VELDE (OP/RH) 
  • Luna PAUWELS (RH/MB) 
  • Maléva LIVIS (ALL) 
  • Karo VOSSEN (OPP) 
  • Lotte DE BOLLE (SV) 
  • Loene WAELKENS (dubbel) 
  • Hanna DE WITTE (dubbel)
  • Lore SIMONS (dubbel) 

Trainer-Coach: Kurt EVENS

U17 (1e Provinciale)

  • Fleur VAN DE VILLE (°04)
  • Maléva LIVIS  (°07)
  • Elea ROBERTO (°03)
  • Eline PASTELEURS (°03)
  • Luna PAUWELS  (°05)
  • Nohre DE MAN (°04)
  • Lien DE DOBBELEER (°05)
  • Allegria JANSSENS (°03)
  • Bo VANCUTSEM (°04)

Trainer: Kris VANSNICK

U17 (2e Provinciale)

  • Nohre DE MAN (°04)
  • Hilke LEIRENS (°04)
  • Tina VANDERGRAESEN (°04)
  • Lien DE DOBBELEER (°05)
  • Zoe VAN BELLE (°05)
  • Jinte JACOBS (°05)
  • Merel DE BRABANTER (°05)
  • Maya OSTYN (°03)
  • Amber CARTON (°04)
  • Yara NEETENS (°04)
  • Allegria JANSSENS (°03)
  • Fleur VAN DE VILLE (°04)
  • Helena FRANCOIS (°04)

Trainer:

U15 (1e Provinciale)

  • Merel DE BRABANTER (dubbel) (°05)
  • Lotte DE GIETER (°06)
  • Jitse VAN DEN EEDE (°07)
  • Tessa DE DOBBELEER (°07)
  • Estee CORIJN (°07)
  • Hanne SEVRANCKX (°07)
  • Anse PASTELEURS (°06)
  • Nore HOLLEVOET (°07)
  • Noor VAN DE VILLE (°07)

Trainer: Yora VAN ROSSOM

U13 (1 en 2) 1e provinciale

  • Laura DEBROEYER (°07)
  • Myrthe DE WOLF (°07)
  • Lien CHRISPEELS (°07)
  • Lara PAYTAR (°07)
  • Jana DE BOLLE (°08)
  • Sabe DEPESTELE (°08)
  • Tracey HEMELINGS (°08)
  • Ine BULTE (°08)
  • Lentl CHRISPEELS (°09)

Trainers: Nico Chrispeels & Frank Depestele

U13 (3) 2e provinciale

  • Yente NEETENS (°06)
  • Nanou DE ROUCK (°07)
  • Lara ROSSEL (°07)
  • Luiza DE OLIVEIRA MATTAR (°07)
  • Emma VAN DEN BREMT (°08)
  • Minke VERHOYE (°08)
  • Ella DIRIX (°08)
  • Leane DUSINGIZIMANA (°08)
  • Flo WILLEGEMS (°08)

Trainer: Hilde SCHETS

U11 (1) 1e provinciale
  • Lilly ROSSEL (°09)
  • Janne DE CLEYN (°09)
  • Amber DE DOBBELEER (°09)
  • Noémy BLONDEAU (°09)
  • Lynn VANNEROM (°09)
  • Fleurtje BELLEMANS (°09)
  • Dyte DEPESTELE (°10)
  • Julie RIGA (°10)

Trainer: Hilde SCHETS

U11 (3) 2e provinciale

  • Reine HEYMANS (°08)
  • Nieke DELSAERT (°09)
  • Lita WALRAVENS (°09)
  • Anke O (°09)
  • Kika VAN DER TAELEN (°10)
  • Jenna BUYENS (°10)
  • Fleur VAN ACKER (°11)

Trainer:

INITIATIE
Alle meisjes vanaf geboortejaar 2012
Iedere zaterdagvoormiddag van 9u00 tot 10u30
Trainer: Cara JUWET