Onze teams voor het komende seizoen 2018-2019

Klik hier voor de trainingsuren van onze verschillende teams

DAMES 1 (1e Divisie)

1. Ellen VANDEVELDE
2. Hanna DE WITTE
3. Julie CLAEYS
5. Kato DEPROOST
6. Lize SEGERS
7. Marie GEERTS
8. Camille LIPPENS
9. Annika HEREMANS
10. Femke HENDRICKX
11. Cara JUWET
12. Nele SCHETS
13. Ella DESMET
16. Lore SIMONS

Trainer: Chris SEGERS

DAMES 2  (1e Provinciale)

1. Loene WAELKENS
2. Hanna DE WITTE
4. Helena TORFS
5. Yora VAN ROSSOM
7. Britt VANDEVELDE
8. Camille LIPPENS
9. Luna VAN ROSSOM
10. Romane NEUFKENS
11. Eline PASTELEURS
12. Yinthe VANDENHEULEN
14. Elea ROBERTO
15. Yenka NEETENS
16. Lore SIMONS

Trainer-Coach: Kurt EVENS
Coach: Benoit NEUFKENS

U17 (1e Provinciale)

Hanna DE WITTE
Camille LIPPENS
Lore SIMONS
Helena TORFS
Luna VAN ROSSOM
Loene WAELKENS
Elea ROBERTO
Eline PASTELEURS
Romane NEUFKENS
Britt VAN DE VELDE
Febe LEIRENS

Trainer: Kris VANSNICK

U15 (2e Provinciale)

Maya OSTYN
Nohre DE MAN
Amber CARTON
Hilke LEIRENS
Tina VANDERGRAESEN
Lien DE DOBBELEER
Zoe VAN BELLE
Jinte JACOBS
Merel DE BRABANTER
Allegria JANSSENS
Fleur VAN DE VILLE
Charlotte SEIXAS MORAIS
Yara NEETENS

Trainer: Yora VAN ROSSOM

U13 (1) (1e Provinciale)

Lotte DE GIETER
Jill COCHEZ
Jitse VAN DEN EEDE
Manon PANNIS
Tessa DE DOBBELEER
Estee CORIJN
Hanne SEVRANCKX
Anse PASTELEURS

Trainer: Hilde SCHETS

U13 (2) 2e provinciale

Laura DEBROEYER
Myrthe DE WOLF
Lien CHRISPEELS
Nanou DE ROUCK
Lara PAYTAR
Jana DE BOLLE
Sabe DEPESTELE
Tracey HEMELINGS
Ine BULTE

Trainer: Stephane Bulté

U11 (1) 1e provinciale

Jana DE BOLLE
Sabe DEPESTELE
Tracey HEMELINGS
Ine BULTE
Lentl CHRISPEELS
Emma VAN DEN BREMT

Trainer: Stéphane BULTE
Coach: Nico CHRISPEELS

U11 (2) 1e provinciale


Emma VAN DEN BREMT
Ella DIRIX
Lentl CHRISPEELS
Leane DUSINGIZIMANA
Flo WILLEGEMS
Noor DENEYER
Yente NEETENS

Trainer:
Hilde SCHETS

U11 (3 & 4) 2e provinciale

Lily ROSSEL
Lara ROSSEL
Dyte DEPESTELE
Fleur VAN ACKER
Janne DE CLEYN
Julie RIGA
Amber DE DOBBELEER
Noémy BLONDEAU
Lynn VANNEROM

Trainer: Frank DEPESTELE